SZC logo

Kecskeméti SZC

OM kód: 203041/002 | 6090 Kunszentmiklós, Apostol P. u. 2-6.

Intézmény logo

Kecskeméti SZC Virágh Gedeon Technikum

 • Hírek
 • Közérdekű adatok
 • CLASSROOM
 • KRÉTA

Hírek

2023. nov. 8.


VG

  Nyílt nap a Virághban 

  November 9-én ismét megnyitottuk kapuinkat a pályaválasztás előtt álló nyolcadikosok előtt.

  Nyílt nap a Virághban 

  Nagy örömünkre szolgált, hogy sok érdeklődő fiatal látogatott el hozzánk barátokkal, osztálytársakkal, szülőkkel.  

  Az érdeklődők először egy átfogó tájékoztatást kaptak a szakképzés jelenlegi rendszeréről, az ösztöndíjakról, a szakmatanulásban rejlő lehetőségekről. Ezt követően az intézményünk által kínált képzésekkel ismerkedhettek meg testközelből.  

  Szakoktatóink többek között szakmai előadásokkal, kémiai kísérletekkel, gyakorlati feladatokkal várták a résztvevőket. Rendész tanulóink önvédelmi bemutatóját követően a Kunszentmiklósi Rendőrkapitányság munkatársai tartottak tájékoztatót, majd rendőrségi kutyás bemutatóval zárták a nyílt nap programjait. 

  Szeretettel várunk mindenkit a következő nyílt napunkon 2023.11.16-án. 

   

   

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  Virághban járt a Mikulás

  Virághban járt a Mikulás

  Virághban járt a Mikulás nem vitás és nem ámítás. Bekopogott mindenhova, megkérdezte van-e nóta? Dalolt is hát egy-két bátor, de volt, aki inkább táncolt. Sok fényképre fel is kérték, az erősebbek megemelték. Krampusz lányok csodálkoztak,  hogy a Virághba csak jók járnak. Gyorsan eltelt e pár óra, fel is ült a szánkójára. Búcsú előtt cukrot adott, mindenkitől mosolyt kapott.

  2023. dec. 6.


  RG

  Városi jótékonysági mikulás futás

  Városi jótékonysági mikulás futás

  Vasárnap iskolánk is képviseltette magát a városi jótékonysági mikulás futáson.

  2023. dec. 2.


  RG

  Honvédségi pályaorientációs előadás

  Honvédségi pályaorientációs előadás

  2023. november 30.-án ellátogatott hozzánk Mosonyi Viktor főhadnagy a Magyar Honvédség Katonai Igazgatási és Központi Nyilvántartó Parancsnokság 13. Hadkiegészítő és Toborzó Iroda képviseletében Kecskemétről.

  2023. nov. 30.


  VG


  Partnereink

  • Régi Honlapunk
  SZC logo

  Kecskeméti SZC


   • Intézmény logo
   • Kecskeméti SZC Virágh Gedeon Technikum

    6090 Kunszentmiklós, Apostol P. u. 2-6.

   • Telefon: 76/550-180

    E-mail: viragh(kukac)kecskemetiszc.hu

    OM azonosító: 203041/002

    Felnőttképzési nyilvántartás száma: Fnysz: E-001288/2015


   2023Kecskeméti SZC Virágh Gedeon Technikum